Увійти   |  Зареєструватися  |  Допомога  |  Карта каталогу  
Товарна матриця- незалежний Інтернет-каталог ринку товарів масового попиту для споживачів та професіоналів
Приклад: штрих код - 48005870000842 Розширений пошук
Харчова добавка "Стронцій для кісток", 120шт.
0753950001725
Сніданок сухий "Асорті" №1, ТМ "Вівсяночка", 45гр.
4820039840011
Капсули "Ніацин", ТМ "Carlson Labs", 250шт.
0088395027826
Органічна продукція для дітей, дитячий лосьйон «Солодкий пиріг», без ароматизаторів, ТМ "Desert Essence", 177мл.
0718334341026
Капсули "B 50 Gel" комплекс вітамінів групи B, ТМ "Carlson Labs", 200шт.
0088395020629
Зміцнююча магнітна маска з глиною, боби адзуки і м'ята перцева, ТМ "Derma E", 10гр.
0030985042009
Капсули "Біотин", ТМ "Carlson Labs", 250шт.
0088395024825
Спрей для свіжості дихання, "Натуральна м'ята" без спирту, ТМ "California Gold Nutrition", 30мл.
0898220008643
Пошук на порталі GoodsMatrix

Skip Navigation Links
Про проект
Каталог товарів
Тематичні розділи товарів
Останні відео-ролики
Комерційні пропозиції
Останні відгуки
Організації
Люди
Бренди
Організації контролю якості
Конкурси
Експертизи
Корисна інформація
Новини продуктового ринку
Аналітичні огляди
Астралогія харчування
Тлумачний словник споживача
Контактна інформація
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Харчування. Прогноз на вересень

Закінчується літо, і вересень - вже не за горами! «Батюшка - південь пустив вітер на овес», і селяни дивляться, як він зріє. Але селяни не тільки дивляться - вони працюють!  Йде збирання буряків, картоплі та моркви, цвітної капусти, патисонів і кабачків; збираються вранці яблука і груші. У лісі дозрівають брусниця й журавлина, а гриби стоять так, що замилуєшся! Трохи пізніше зривають горобину і калину, після (до кінця вересня) - рвуть ріпу ...

 І починається інша гаряча пора, пора заготівель на зиму! Спочатку солять огірки та гриби, а пізніше роблять квашену капусту. Вереснь має велике значення для нашого харчування взимку. І дуже важливо, який він - вересень. Давньоруська назва вересня «Руен» пов'язане з жовтим кольором осені, «ревун» - з дощами і негодою, «похмурі» - з похмурим небом.

Несприятливими днями вересня для сільськогосподарських робіт за місячним календарем будуть 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 27 і 28.

Сприятливими днями будуть наступні: 3, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29 і 30 вересня.

Подивимося, а що «приготував» вересень людям? Незважаючи на те, що «і Гомер іноді дрімає» (англійське прислів'я), скористаємося підказками Природи!

У вересні у Овнів на першому місці - робота. Постараєтеся, отримаєте нові можливості! Обов'язково наведіть порядок у фінансових питаннях.

А у Тельців з фінансами - все добре. Всі чудово - з друзями. І більше того, представникам цього знаку посміхається Афіна! Якщо у вересні оформити шлюбні відносини, то вони будуть міцними.

Робота і будинок - дві головні теми у Близнюків. Ви отримаєте заслужену нагороду і визнання, якщо багато попрацюєте!

Нові враження, почуття і океан спілкування чекають Раків! У разі зміни на роботі, не варто її міняти. Почекати!

А Львів не чекають нові враження і почуття, тому можна з головою зануритися в роботу. Багато дивідендів не отримаєте, але заохочення дочекаєтеся!

Начальство повинне бути щедрим до Дівам! Афіна прийде до Вас так само, як і до Тельцям (разом з шлюбним пропозицією).

Терезам бажано більше вірити у власні сили і зберігати душевну рівновагу. Не виключається якась переоцінка цінностей. На роботі все буде добре.

Скорпіонам пропонується вирішити питання свободи волі і визначити для себе: свобода «від», або свобода «для» ... Творіть на благо собі і близьким людям!

Стрільці, будьте спокійні і толерантні! У цьому випадку все складеться вдало - і справи, і гроші не забудуть зайти у Ваш дім!

Непросте становище справ зберігається в Козерогів. Винагорода за чесно виконану роботу і визнання десь «заплутали». А роботи стане ще більше ... Знайдіть свої позитивні емоції у сімейному колі.

Сподіваємося, що Ви, Водолії, все зробили правильно! У «сусіда рис біліше не буде» (японське прислів'я), так як Ви вчасно «підстелити соломки»!

Риби, можливо, будуть перейматися власним двоїстим станом, настрій стане описувати «синусоїду» ...

«Будь м'якше до людей! Хочеш бути мудрей? - / / Не роби боляче мудрістю своєю. / / З кривдницею - Долею воюй, будь зухвалий. / / Але сам клянись не ображати людей! »(Омар Хайям,« Рубаї »).

Такі от прогнози на вересень для всіх дванадцяти знаків Зодіаку в окремо, але є і спільне - планетарна ситуація. Коротко - про неї.

Уран буде в ретроградному русі весь вересень, тому не потрібно починати нові справи, планувати і вплутуватися в авантюрні підприємства. А ось «старе» справу, навпаки, може закінчитися.

Нептун - так само ретроградів весь вересень. Намагайтеся перебувати в гарному настрої, прислухайтеся до голосу інтуїції, вивчайте Природу і закони Всесвіту.

 Продовжує бути ретроградним Плутон (до 18 вересня). Намагайтеся менше часу проводити в місцях скупчення людей і не йдіть проти думки більшості.

 Звертаючись до Місяця, великий Гете написав такі рядки: «світ перший сестра, / /Образ ніжності в печалі, / / Кругом тебе тумани встали, / /Як фата зі срібла. / / Поступ легку твою / / Чує все, що вдень таїться. / / Трохи спурхне нічний птах, / /Сумний привид, я встаю. / / Світ об'емлешь поглядом ти, / / Гірський простуючи тропою. / / Дай і мені злетіти з тобою / / Силою полум'яної мрії! ».

«Злітаємо» до Місяця. Поговоримо про найближчих місячних днях і рекомендованих Місяцем продуктах харчування.

У 8-ої місячний день (з 15 годин 22 хвилин 24 серпня до 16 години 30 хвилин 25 серпня) добре все впорядковувати - в голові, в будинку, в інформації, що надходить.

Приготуйте зелений салат, рибну страву, відваріть картоплю. Пийте чай.

Місяць у зодіакальному знаку Стрільця (з 15 годин 51 хвилини 24 серпня до 19 години 26 серпня) закликає до рішучості та наполегливості. Але не треба з'ясовувати стосунки з людьми.

Вживайте в цей період білкову їжу, особливо корисний буде сир і сирні продукти.

У 9-й місячний день (з 16 годин 30 хвилин 25 серпня до 17 години 25 хвилин 26 серпня) не будуйте планів, відкладіть поїздки.

Не їжте гриби, незважаючи на грибний сезон. Корисно поголодувати.

 Якщо голодувати не будете, то зваріть кислі щі, гречку; приготуйте салат з капусти

10-ий день Місяця (з 17 годин 25 хвилин 26 серпня до 18 годин 8 хвилин 27 серпня) закликає до щедрості. Не потрібно перевтомлюватися. Спокійно починайте заплановані справи.

У цей місячний день добре вийде сімейний обід (або вечеря). Приготуйте баклажани, поставте на стіл бутерброди з чорною або з червоною ікрою. Більше пийте рідини (чай, мінеральна вода).

Місяць у зодіакальному знаку Козерога (з 19 годин 26 серпня до 22 годин 39 хвилин 28 серпня) радить нам утриматися від будь-яких надмірностей. Упорядковуєте фінанси і будинок. Спокійно працюйте. Будьте передбачливі і розважливі.

 Їжте в цей період овочі, морську капусту, прянощі.

У 11-й місячний день (з 18 годин 8 хвилин 27 серпня до 18 годин 41 хвилини 28 серпня) будьте активні і працелюбні, а потім добре відпочиньте.

 Зваріть квасолевий суп або приготуйте лобіо, пийте молоко і чай.

На закінчення даної статті - «Три слова», короткі прогнози для всіх знаків зодіаку на аналізований період.

Овни, може бути настав час зробити те, що було відкладено? Успіх від результатів своїх зусиль Вас порадує.

Тельці, зміцнюйте свої матеріальні тили! Ви зараз перебуваєте на трампліні, вдало злетівши з якого можна продуктивно прожити два найближчі місяці.

Близнюки, прикладіть сили в якомусь новому напрямку і отримаєте гарні результати (у тому числі, фінансові!). Але бережіть нервову систему, відмовтеся від великих порцій кави.

Раки, Ви скоро подолаєте свої обмеження і знайдете нові можливості. На роботі Вами будуть задоволені. Уникайте алергенів, звертайте увагу на Е-коди у продуктах харчування.

Леви, перейдіть на оптимістичний настрій! Не йдіть від вирішення проблем, не бійтеся з'ясування стосунків. Доля приготувала для Вас щось важливе ...

Діви, чи готові Ви до новин? Чи намагаєтеся Ви бути в гармонійних відносинах зі світом? Якщо «так», то все складеться добре.

Ваги, займіться собою і приведіть в порядок емоційну сферу. Вірогідне отримання додаткових доходів. Добре зайнятися очищенням організму, призначте собі розвантажувальні дні.

Скорпіони, у Вас час реалізації! Міняйте життя в кращу сторону (але це потрібно робити поступово)! Чекайте гарних новин!

Стрільці, вирішуйте насущні питання і не втрачайте сприятливих можливостей! Має покращитися матеріальна складова Вашому житті.

Козероги, не піддавайтеся негативним емоціям, навіть якщо на те будуть вагомі причини. Зберігайте спокій. «Все минає», і це - пройде.

Водолії, не бійтеся оновити своє життя! «Паперові справи» скоро закінчаться.

Риби, у Вас починається новий етап в професійному сенсі. Будьте спокійні. Порадьтеся з надійними людьми. Нічого не треба форсувати. Підтримуйте в нормі свій артеріальний тиск.


ВСІМ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД зодіакального ПРИЛАДДЯ, БАЖАЄМО БІЛЬШЕ ДОБРИХ НОВИН!

На жаль, поки немає відгуків про цю статтю

Будь ласка,  зареєструйтесь  і увійдіть до системи , щоб залишати повідомлення


Мы в Twitter Мы в Facebook Мы в VK Мы в Instagram
© 2005-2019,Goods Matrix ®, ТОВ «Гудс Матрикс» Державний патент на винахід N2372656
Політика конфіденційності, Правова інформація, Зворотній зв'язок, Рекламодавцям